+38 067-938-61-49
+38 098-950-46-46
0
0

Ваш кошик порожній :(

Ультразвукове чищення дискових пилок

Якісне розпилювання та обробка деревини неможливі без чистої поверхні ріжучого інструменту: дискових та стрічкових пилок, фрез, свердел тощо.

Тому інструмент доводиться періодично чистити, особливо перед заточуванням. Процедура очищення різального інструменту не завжди проста. Залежно від того, які забруднення доводиться видаляти. Це можуть бути нашарування смол з тирсою, клеї, фарби та нагари. Для видалення забруднень найчастіше застосовуються органічні розчинники та ганчір'я. Це все пожежонебезпечні та трудомісткі методи чищення інструменту.

Сьогодні ультразвукова чистка найефективніша у різних галузях промисловості. Її застосовують у машинобудуванні, приладобудуванні, ювелірному виробництві, автосервісі, медицині і т. д. Ультразвукову технологію застосовують і для чищення дискових пилок від смоли та нагару. (див. відео). Ультразвукова ванна, спеціальна приставка та миючий засіб забезпечують швидке та якісне очищення дискових пилок, фрез та свердел від смол та нагару.

Ультразвукова ванна вибирається виходячи з розмірів дискових пилок та їх кількості. Спеціальна приставка забезпечує кріплення дискових пилок та їх обертання під час чищення в ультразвуковій ванні. Застосування спеціальної миючої речовини у поєднанні з ультразвуковою кавітацією забезпечує швидке проникнення в мікроструктуру смоли, чим досягається прискорення процесу очищення. Миючий засіб захищає диски від корозії і не вимагає видалення залишків після чищення. 

Установка для ультразвукового очищення дискових пилок

Приставка для ультразвукового очищення дискових пилок

До ультразвукового чищення

Після ультразвукового чищення