+38 067-938-61-49
+38 098-950-46-46
0
0

Ваш кошик порожній :(

Несправності ультразвукових ванн та мийок

Ультразвукова мийка – це досить складний технічний пристрій, в якому поєднуються електронні та механічні вузли, а також сучасні технології монтажу. Необхідно розрізняти поломки ультразвукових мийок в період гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Ультразвукова ванна перестала працювати

У період гарантійного обслуговування, як правило, (протягом 6 місяців), поломки відбуваються через неякісні радіокомпоненти (транзистори, діоди і рідше мікросхеми і конденсатори). Інколи через порушення технології складання ультразвукової мийки при її виробництві. Якщо в мийці виникає якась проблема, то перегорають запобіжники, встановлені на друкованій платі. Заміна запобіжників, як правило, ні до чого не призводить. Вони знову перегорають. Усунення причин необхідно проводити у сервісному центрі підприємства - виробника. ТОВ "Квінтал" має такий сервісний центр.

У післягарантійному періоді встановлюється досить тривалий період, коли ультразвукова ванна працює безвідмовно. Але з часом інтенсивність відмов починає знову зростати. Ресурс багатьох вузлів починає добігати кінця. Насамперед це стосується ультразвукових випромінювачів, а також клею, яким вони приклеєні. Інші компоненти - трансформатори, друковані плати, кнопки керування, перемикачі, конденсатори теж мають власний ресурс. Крім того, резервуар із нержавіючої сталі теж стає непридатним для подальшої експлуатації. Під випромінювачами у метала (нержавіючої сталі)  змінюються властивості і він втрачає пружність, і як результат, кавітація від випромінювачів починає слабшати. Окрім тго в металі з'являються тріщини і мікроотвори. Чим більша товщина стінок у резервуара - тим більший термін його експлуатації. Ремонт такої ультразвукової ванни досить складний і дорогий. Ми його називаємо капітальним ремонтом. Здійснюється заміна резервуара та випромінювачів, термін служби яких від 2000 до 3000 годин залежно від виробника. Ми робимо капітальний ремонт ультразвукових мийок власного виробництва. Вартість капітального ремонту – орієнтовно 50% від вартості нової мийки.