+38 067-938-61-49
+38 098-950-46-46
0
0

Ваш кошик порожній :(

Про нас

Підприємство ТОВ "Квінтал» засноване 1993р. Спеціалізується на розробці та виробництві технологічного обладнання, приладів та матеріалів. 

Підприємство ТОВ «Квінтал» - український виробник ультразукових мийок (ванн), які можна використовувати у промисловості та побуті. У розробках ультразвукових мийок використовуються інноваційні технології та матеріали. Наше завдання – не просто виготовляти ультразвукові ванни, а допомогти клієнту зробити правильний вибір та вирішити свою проблему. Це комплексне завдання і його не завжди просто вирішити. Ми готові відповісти на всі ваші запитання! Якщо необхідно - ми робимо тестове ультразвукове чищення виробів замовника, таким чином демонструємо можливості та переваги ультразукової технології очищення.

Ми першими в Україні розробили технологію ультразвукового чищення вінілових платівок. Випускаємо машини для ультразукового миття вінілових платівок, інтерес до яких тільки зростає.

Ми виготовляємо ультразвукові мийки (ванни) з урахуванням сучасних тенденцій у сфері ультразвукового очищення. Для промисловості ми розробили та виробляємо установки для ультразукового очищення дискових пилок від смол та нагару.

Ми розробили, запатентували та виробляємо унікальний безвідмивальний флюс ФБА-Сп для паяння радіоелементів на друкованих платах. Вже багато років його використовують багато підприємств України.

На нашому підприємстві були розроблені та вироблялися тривалий час відомі прилади для діагностики та відновлення кінескопів – від «Квінтал-2» до «Квінтал-11».

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Індивідуальний підхід до підбору технологічного обладнання та миючих засобів;
  • Тестове чищення виробів замовника (якщо таке необхідне);
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;