УЛЬТРАЗВУКОВЕ ОЧИЩЕННЯ ФІЛЬТРІВ

  

Змінні сітчасті та керамічні фільтри для води, палива і оливи не достатньо просто промити  за допомогою щітки і миючого засобу. При цьому вдається видалити лише поверхневий шар забруднення, а частинки, застряглі в порах фільтру, залишаються.  В результаті фільтр засмічується до такого ступеня, що проста промивка вже не надає потрібного ефекту, і фільтр доводиться замінювати на новий.

Ми пропонуємо чистити сітчасті і керамічні  фільтри в ультразвуковій ванні. Перевага ультразвукового очищення полягає в тому, що частинки забруднень під впливом кавітацийних пухирців вибиваються навіть з пір керамічного фільтру, не говорячи вже про сітчасті. Застосовуючи такий метод чищення, Ви збільшуєте термін служби фільтру,  а якість фільтрації зберігатиметься на належному рівні. Ультразвуковий метод очищення  необхідно застосовувати  на підприємствах  харчової, нафтопереробної  промисловості, а також  на поліграфічних підприємствах і підприємствах,  що проводять різноманітні напої.  Ультразвуковий метод очищення  підходить для  фільтрів  фінішного очищення води.

Ми проводимо ультразвукове очищення фільтрів як на постійній основі, так і тестове - з розробкою технологічних рекомендацій охочим упровадити цей метод у себе на виробництві.

Ультразвуковая чистка фильтров 

 Ультразвуковая чистка фильтров

   Додаткові фото
   
Керамічні фільтри та форсунки до очищення ультразвуком Ультразвуковая чистка керамических фильтров
Керамічні фільтри та форсунки після очищення ультразвуком Ультразвуковая чистка керамических фильтров

Замовити послуги ультразвукового очищення фільтрів в Києві Ви зможете за адресою: вул. Попудренка, 28, оф. 7 с 10-00 до 17-00 окрім суботи та неділі. Іногородні можуть замовити послуги ультразвукової мийки через відділення "Нової пошти" в Вашому місті.

 

  м. Київ, Україна, тел (044) 292-73-96, моб. (067) 938-61-49, моб. (095) 250-19-55

        http://www.kvintal.com.ua