+38 044 292-73-96
+38 044 547-65-12
+38 098 950-46-46
+38 067 938-61-49
+38 095 250-19-55

Украина, г. Киев
Прайс   Контакты   Заказ   Карта сайта   Главная
 
Ультразвуковая установка С9 для чистки пильных дисков
Ультразвукова установка С9 для чищення дискових пил
Ультразвуковая установка С5 для очистки пильных дисков
Ультразвукова установка С5 для очищення дискових пил
Ультразвуковая установка С3 для очистки пильных дисков
Ультразвукова установка С3 для очищення дискових пил
Приставки для очистки пильных дисков
Быстрая очистка дисковых пил от смолы.
Швидке очищення дискових пилок від смоли.


ШВИДКЕ ОЧИЩЕННЯ ДИСКОВИХ ПИЛОК ВІД СМОЛИ.
 

Ультразвукове очищення на сьогодні найефективніше в різних галузях промисловості. Його застосовують в машинобудуванні, приладобудуванні, ювелірному виробництві, автосервісі, медицині та ін. Ми пропонуємо застосувати його і для очищення дискових пилок від смоли. Пропонований нами процес очищення можна подивитися на відео 1.

Відомо, що чистий диск пилки дає якісний і гладкий розпил, що скорочує час подальшої обробки деревини. Згодом через наявність забруднень у вигляді смоли (див. фото 1) дискова пилка починає пиляти гірше.

Чистка дисковых пил от смолыфото 1

Как удалить смолу с пильного дискафото 2

          Наявність смоли на ріжучих частинах пили призводить до:

- збільшення тертя, зростання навантаження на диск пилки, перегріву, деформації корпусу пили і утворення нагару (див. фото 2);

- зміни кута різання;

- появі припалів і відколів на деревині;

- виникнення дисбалансу дисків.

          
Проблема полягає в тому, що на зуби і полотно пилкового диска налипають різні смоли і тирса, особливо коли пиляються хвойні породи дерев з великою кількістю смол, зокрема модрина. Такі матеріали, як ДСП, МДФ і фанера призводять до спікання смоли, клею або іншого органічного матеріалу. З цією проблемою стикаються працівники підприємств деревообробної промисловості: розпиловщики деревини на пилорамах, розкрійники ДСП і МДФ на меблевих фабриках, майстри із заточування інструменту і ін.

           Дискові пилки необхідно мити або очищати від смоли і нагару. Відкладення смоли можуть бути різними (див. фото 1 - 4).      

Чем очистить пильный дискфото 3 Как очистить дисковую пилуфото 4

         Є багато різних способів очищення дискових пилок від смоли і нагару. Для цього найчастіше використовуються спеціальні латунні щітки, розчинники та ганчір'я. Всі ці способи або трудомісткі, або пожежонебезпечні, або дорогі. До них відносяться:

- замочування в солярці або розчиннику 646 (іноді потрібна доба і більше) - пожежонебезпечний спосіб і він не підходить для тих відкладень, які залишаються на диску у вигляді нагару, або залишаються після розпилювання ясена і матеріалів, які містять клей (фанера). Твердосплавні метали легко дають іскру, що в поєднанні з легко займистими рідинами (ЛЗР) може призвести до пожежі;

- механічне чищення щітками або ще гірше - металевими шкребками призводить до пошкодження не тільки різальних країв пили, після чого потрібна заточка дискової пили, а також до появи подряпин і потертостей, після чого процес смоловідкладення та нагароутворення тільки прискорюється;

- заливання окропом може призводити до появи мікрокоррозіі і порушення паяних з'єднань;

- після замочування в розчині нашатирю також йде корозія і відвалюються напайки:

- використання дорогих спеціалізованих засобів для чищення типу СМТ Formula 2050 або НЕК 5000 не завжди виправдано.

            Пропоновані нами ультразвукові установки С005 і С007 для очищення дискових пил дозволяють у багато разів збільшити продуктивність очищення. При цьому не застосовуються легкозаймисті речовини і виключається можливість пошкодження пилок. Застосування спеціального миючого засобу в поєднанні з ультразвуковою кавітацією забезпечує швидке проникнення в мікроструктуру смоли, чим і досягається прискорення процесу очищення. Миючий засіб захищає пильні диски від корозії і не вимагає видалення залишків після чистки. Витрата миючого засобу - близько 5 грам на одну дискову пилу. У вартісному вираженні це приблизно 1 грн. ($ 0,04).

          
Ультразвукова установка для мийки пилкових дисків складається з
ультразвукової мийки УЗМ-005 (див. фото 5) або УЗМ-007 (див. фото 6) і спеціальної приставки (див. фото 7, 8).

Чистка пильных дисков    фото 5 Чистка пильных дисков    фото 6
Удаление смолы с дисковой пилы   фото 7 Удаление нагара с пильного диска   фото 8

          В ультразвукову мийку наливається миючий засіб на водній основі і підігрівається до 40 - 50 С. Свіжий розчин перед початком використання бажано дегазувати протягом 10 хв. Дискові пили, в залежності від посадкового діаметра, встановлюються на відповідну приставку, а потім приставка поміщається на борти ультразвукової мийки (див. фото 9, 10).

Удаление смолы с пильного диска   фото 9 Чем очистить дисковую пилу   фото 10

          На таймері набирається час чистки в межах 10 - 15 хвилин і включається ультразвуковий генератор. Через 3 - 5 хвилин візуально оцінюється результат очищення дискових пилок. При необхідності процес очищення триває, або вимикається генератор і приставка знімається з ультразвукової ванни (див. відео 2).

          
Наші установки С005 і С007 розраховані на дискові пилки діаметром від 200 мм до 300 мм. Приставки виготовляються під пили з посадковим діаметром 20 мм (серія С20) або 30 мм (серія С30). Установка С005 на базі ультразвукової мийки УЗМ-005, або
ультразвукової ванни PS-30А може одночасно очищати від однієї до трьох дискових пилок. Установка С007 на базі ультразвукової мийки УЗМ-007, або ультразвукової ванни PS-40А може одночасно очищати від однієї до п'яти дискових пилок. До установки С005 виготовляються приставки С20х3 або С30х3, а до установки С007 - приставки С20х5 або С30х5. Приставка С30х3 розрахована на три дискові пилки, а С30х5 - на п'ять пилок. Приставки С30х3, С30х5 дозволяють також очищати дискові пилки з посадковим діаметром 80 мм (див. фото 1, 11).

Очистка пильного диска от смолы   фото 11

           Всі приставки оснащуються електродвигуном з редуктором і блоком живлення на 12 В постійного струму. Приставки спроектовані таким чином, що виключається можливість пошкодження ультразвукової мийки зубом пилки.

          
Можливо виготовлення приставок і на інші посадочні діаметри, а також для фрез (за окремим замовленням).

          
Гарантія на ультразвукову установку для чищення пилкових дисків - 6 місяців. Якщо у Вас вже є ультразвукова ванна типу PS-30А або PS-40А то можна замовити тільки приставку для очищення пилкових дисків. Гарантія на приставку для очищення дискових пилок - 12 місяців.

 
 

          Купити ультразвукову установку для очищення пилкових дисків від смоли в Києві Ви можете за адресою: вул. Попудренка, 28, оф. 7 з 9-30 до 17-30 крім суботи та неділі. Іногородні можуть купити установку для чищення дискових пилок через відділення "Нової пошти" у Вашому місті.

 
 <<< Назад
 

 м. Київ, Україна,  т. т. +38044-292-73-96, +38067-938-61-49, +38098-950-46-46

  КВІНТАЛ, КВИНТАЛ, KVINTAL      http://www.kvintal.com.ua   

 
  Версия для печати
Версия для печати

© 1999-2009, Kvintal Ltd. При перепечатке прямая ссылка на сайт http://www.kvintal.com.ua обязательна.